Seadmete rent

Miks seadmeid rentida?

Seadmete rentimine pakub mitmeid eeliseid, olles praktiline ja ökonoomne lahendus nii ettevõtetele kui ka individuaalsetele kasutajatele. Siin on mõned põhjused, miks seadmete rentimine võib olla kasulik:

 1. Kulutõhusus: Seadmete rentimine võimaldab vähendada algseid investeeringuid, kuna ei pea ostma kalleid seadmeid. Selle asemel maksate vaid rendiperioodi eest, mis võib olla lühiajaline või vastavalt vajadusele kohandatav.
 2. Hooldus ja remont: Rentimise korral vastutame meie seadmete hoolduse ja remondi eest, mis on seotud seadme loomuliku kulumisega. Seadme(te) väärkasutusel tekkinud rikete remondi eest vastutab rentnik. See vähendab teie halduskoormust ja tagab, et seadmed on alati töökorras. 
 3. Kohandatavus: Rentimine võimaldab paindlikkust vastavalt muutuvatele vajadustele. Kui teie äri või isiklikud nõuded muutuvad, saate lihtsalt vahetada seadmeid või suurendada/vähendada renditud kogust vastavalt vajadusele.
 4. Keskkonnasõbralikkus: Seadmete rentimine soodustab ringmajandust, vähendades elektroonikajäätmete hulka. Renditud seadmeid saab tagastada või uuendada, vähendades seeläbi elektroonikaseadmete mõju keskkonnale.
 5. Riskide maandamine: Tehnika võib olla ettearvamatu ning omamine toob kaasa võimaliku väärtuse languse ja vananemisega seotud riske. Rentides vähendate nende riskide mõju, kuna ei vastuta seadmete väärtuse vähenemise või aegumise eest.

KitchenService pakub rendiks nii üksikuid seadmeid kui ka terviklahendust Teie kööki.

Seadmete rendipäring

Täisteenus rent - Ühe kuumakse eest kõik seadmed koos hooldusega.

Toitlustusasutuse avamisel on niigi suured kulud ning tihti ei ole palju vabasid vahendeid, et kõiki vajalikke seadmeid osta. Täisteenus rent aitab Teil kulud kontrolli all hoida ja säästa alustamiskuludelt. Ühe kuumakse eest renditakse Teile vajalikud seadmed ning hooldatakse neid pidevalt.

Kuidas täisteenus rent toimib?

 • Me selgitame välja Teie seadmete vajaduse ja komplekteerime pakkumise
 • Koostame rendilepingu, misjärel saate soovitud seadmed enda käsutusse
 • KitchenService teostab seadmetele jooksvalt hooldust ning vajadusel vahetab varuosasid, et tagada seadmete korrasolek
 • Amortiseerunud seadmed vahetame välja ilma lisakuludeta
 • Kui Te seadmeid enam ei vaja, siis on võimalik leping lõpetada ilma seadmeid välja ostmata
 • Kuutasu on induviduaalne sõltuvalt kliendi vajadustest, seadmetest ja lepingu pikkusest

Rendiseadmete kättesaamine

Peale rendilepingu allkirjastamist on rendiseadmete kättesaamiseks  kaks võimalust:

 1. Tulen ise järele: Seadme(d) saab kätte KitchenService laost aadressil Kassi 15, Tallinn.

 2. Vajan transporti: Tallinna piires rendiseadme(te) transport al. 18€ +22% km. (Hind sõltub seadme(te) suurusest ning kogusest). Transport väljaspool Tallinnat kokkuleppel.

Rendiseadmete tagastamine

Seadmete tagastamisel tuleb silmas pidada üldist head tava:

 1. Tagastamise tähtaeg: Lepingus määratletakse tähtaeg, millal renditud seadmed tuleb tagastada. On oluline jälgida tähtaegasid ja tagastada seadmed õigeaegselt, et vältida võimalikke trahve või lisakulusid.

 2. Seadmete seisukord: Seadmed tuleb tagastada heas seisukorras, välja arvatud normaalne kulumine. Kasutaja vastutab seadmete õige ja hoolika kasutamise eest ning võib olla kohustatud hüvitama võimalikud kahjustused või rikked.

 3. Puhtus ja hooldus: Tagastatavad seadmed peavad olema korralikult puhastatud ja hooldatud. See hõlmab seadmete välise ja vajadusel siseosa puhastamist vastavalt antud juhistele. Puhastamata seadme tagastamisel lisatakse arvele seadme(te) puhastamise tasu.

 4. Lisatarvikud: Rendiseadmed tuleb tagastaga komplektselt koos kõigi kaasasolevate tarvikutega. Puuduvad või kahjustatud tarvikud tuleb rendileandjale hüvitada.

 5. Transpordi korraldused: Lepingu tingimustes määratletakse, kes vastutab rendiseadmete tagastamise eest ja kuidas see transpordi osas korraldatakse. 

Scroll to Top